HAKKIMIZDA - Star Dekor Perde

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA

1986 yılında kurulan firmamız , değişik isimler altında yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çağdaş modern çizgisinden ayrılmadan, bir çok yeniliklere imza atarak sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır . Firmamız 1986 yılında Cem Dekorasyon , 1994 yılında Fırat Perde ve 1997 yılında Alman firması Solist ortaklığı ile Star Dekor zemin ve perde sistemleri ortak bu günlere gelmiştir.Firmamızın kendi bünyesinde ithalatları ( J$M Müllers stor kumaşı. Alman ahşap jaluzi uzak doğu Tayvan Apollo ) ihracatları Suudi Arabistan Mekke Cidde Arap Emirlikleri . Star dekor firması günümüzde yer döşemesi ve mekanik perde sistemleri olarak hizmetlerine devam etmektedir.
En önemli ilkemiz kaliteli malzeme , zamanında teslimat . Satış sonrası ücretsiz servis ve bakım
Uzun vadeli hedefler belirleyen bir firmayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile adım attığımız sektörde çok farklı tarzları aynı çatı altında toplayıp, ürün yelpazemizi genişletmeyi başardık.
Bir çok Avrupa ve Uzak doğu modellerini yakından takip ederek ortaya çıkan her yeni tarz perde ve yer döşeme sistemlerini sunmaktayız...

BAYİSİ OLDUĞUMUZ FİRMALAR


SANİ AMARANT J$M SONFİ MOTOR APOLLO TAYVAN
made in Sweden Alman kumaş Fransız Ahşap jaluzi

BALTERİO PARKE ALWAYS A WİNNER
Belçika PVC Belçika

FLOORPAN PARKE, ÇAMSAN PARKE, KRONOTEX PARKE
KOTİL HALI, SAMUR HALI, DİNARSU HALI

 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön